przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

Zawody Koła 2017 - wyniki

Zawody 2017

Antoniewo  2 września 2017r.

W  dniu  2.09.2017r. rozegrane zostały ostatnie zawody wędkarskie naszego Koła w bieżącym sezonie. Pogoda całym szczęściem nie popsuła nam frajdy, chociaż zapowiadało się mało ciekawie ( padający od ponad doby deszcz ). Ostatecznie się udało.

Wyniki  zawodów  przedstawiają  się  następująco:

Protokół z zawodów

Zawody Spławikowe zorganizowane przez ZK Nr 31 PZW Bydgoszcz.

rozegrane w  dniu 2.09.2017r. na Kanale Górnonoteckim w miejscowości Antoniewo.

11,0

Zwycięzcy  bardzo  serdecznie  gratulujemy  !!!  Ciążka  praca i nauka  przynoszą  rezultaty.

Zarząd  Koła  bardzo  serdecznie  dziękuje  wszystkim  za  wspólną  zabawę  i  frekwencję  oraz  już  teraz  zaprasza  na  kolejne  zawody  w  przyszłym  roku.  Ale wcześniej  spotkamy  się  w  styczniu  na  zebraniu  sprawozdawczym, gdzie  podsumujemy  miniony  sezon  i  wybierzemy miejsca  kolejnych  zawodów. Zachęcamy  do  przedstawiania  ciekawym  propozycji ( miejsc ) gdzie  chcielibyście  rozegrać  zawody.
Termin  zebrania  zostanie  podany  w  późniejszym  terminie.

Sokole Kuźnica   2/3.06.2017

W nocy z  2/3 czerwca 2017r. odbyły się zgodnie z harmonogramem zaplanowane zawody wędkarskie naszego Koła. Trzecia edycja zawodów została zorganizowana na Zalewie Koronowskim w miejscowości Sokole Kużnica i były to zawody nocne.

Spotkaniu przewodniczył Prezes naszego Koła kol. Arkadiusz Linka, który omówił sprawy organizacyjne Koła i zawodów, a także przeprowadził losowanie stanowisk.
Zawody rozpoczęły się o godz. 20.00 i trwały do godziny 12.00.

A oto klasyfikacja końcowa zawodów:

Rano na miejscu zorganizowany został poczęstunek w postaci ciepłego posiłku - żurek na gorąco :-)

Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników, dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia na ostatnich zawodach.

Wielkie GRATULACJE dla Szymona Ozdoby za pierwsze ( i pewnie nie ostatnie ) zwycięstwo w zawodach

Antoniewo 22.05.2017

W dniu 22.05.2017r. odbyły się zgodnie z harmonogramem zaplanowane zawody wędkarskie naszego Koła. Druga edycja zawodów została zorganizowana na Kanale Noteckim w miejscowości Antoniewo.

Zawody rozpoczęły się o godz. 7.00 i trwały do godziny 13.00.

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 22 kwietnia 2017r. w miejscowości Występ rozegrane zostały zawody inaugurujące sezon wędkarski 2017. Tradycyjnie jak co roku Patronat nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. Pan Komendant był również fundatorem nagród i pucharów dla naszych zawodników. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy Panu Komendantowi za wsparcie i przychylność.

A oto wyniki zawodów.

W  kategorii  seniorów  zwyciężył  kol. Krzysztof  Wesołek  z  wynikiem  2910 pkt.  otrzymując  tytuł  Mistrza  Koła
drugie  miejsce zajął  kol.  Krzysztof  Żak  z  wynikiem  2000 pkt.  tytuł Vicemistrza  Koła
trzecie  miejsce zajął  kol. Szymon  Ozdoba  z  wynikiem  1820  tytuł Vicemistrza  Koła.

Wszystkim  bardzo serdecznie gratulujemy !

Klasyfikacja końcowa  zawodów:

Zawody Spławikowe o  "Mistrzostwo Koła" zorganizowane przez Zarząd Koła                     Nr 31 PZW  w Bydgoszczy,

rozegranych w dniu 22.04.2017r. na Kanale Bydgoskim w miejscowości Występ.