Koło Nr 31
Polskiego Związku Wędkarskiego
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy 

Sokole Kuźnica 23.05.2015

Sokole Kuźnica 23.05.2015


W dniu 23 maja 2015r. w miejscowości Sokole  Kuźnica odbyły się drugie zawody wędkarskie naszego Koła.
 

Zbiórka wyznaczona została na godz. 06.00. Po uroczystym otwarciu zawodów i przywitaniu wszystkich uczestników przez Prezesa Koła nastąpiło losowanie stanowisk i udanie się w wylosowany sektor.

Klasyfikacja końcowa seniorów:

Protokół z zawodów 

 

 Zawody Spławikowe o  "Mistrzostwo Koła" zorganizowane przez ZK Nr 31 PZW Bydgoszcz.

 

rozegranych w dniu 23.05.2015r. Sokole Kuźnica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Okręg, Klub P.Z.W.

Nazwisko i Imię

Status
zawodnika

Numer
stanowiska

Punktów
[gram]

Punkty
karne

Zajęte
miejsce

 
 

1

Koło Nr 31

Kabaciński Ireneusz

I

3

5060 

 

1,0

 

2

Koło Nr 31

Grzegorz Wawrzonkowski 

I

13

4680 

 

2,0

 

3

Koło Nr 31

Krzysztof Wesołek 

I

22

4550 

 

3,0

 

4

Koło Nr 31

Sławomir Makowski 

I

11

4000 

 

4,0

 

5

Koło Nr 31

Krzysztof Szałkowski 

I

12

3580 

 

5,0

 

6

Koło Nr 31

Jacek Cyranowicz 

I

6

3270 

 

6,0

 

7

Koło Nr 31

Karol Olkowski 

I

28

2960 

 

7,0

 

8

Koło Nr 31

Henryk Joppek 

I

2

1720

 

8,0

 

9

Koło Nr 31

Mirosław Milak 

I

26

1710

 

9,0

 

10

Koło Nr 31

Arkadiusz Linka 

I

14

1680

 

10,0

 

11

Koło Nr 31

Jerzy Frąckowiak 

I

10

1620

 

11,0

 

12

Koło Nr 31

Tomasz Wieczór 

I

4

1620

 

12,0

 

13

Koło Nr 31

Zbigniew Budziłło 

I

15

1510

 

13,0

 

14

Koło Nr 31

Marek Opas 

I

21

1500

 

14,0

 

15

Koło Nr 31

Janusz Sobczak 

I

27

1450

 

15,0

 

16

Koło Nr 31

Piotr Szczublewski 

I

23

1390

 

16,0

 

17

Koło Nr 31

Szymon Ozdoba 

I

17

1180

 

17,0

 

18

Koło Nr 31

Grzegorz Wieczór 

I

7

1170

 

18,0

 

19

Koło Nr 31

Michał Szuligit 

I

5

890

 

19,0

 

20

Koło Nr 31

Bednarek Adam 

I

8

830

 

20,0

 

21

Koło Nr 31

Wojciech Słonina 

I

16

810

 

21,0

 

22

Koło Nr 31

Kazimierz Agatowski 

I

18

680

 

22,0

 

23

Koło Nr 31

Dorota Kiełtyka 

I

19

630

 

23,0

 

24

Koło Nr 31

Pietrowska Natalia 

I

25

590

 

24,0

 

25

Koło Nr 31

Marzena Olkowska 

I

1

460

 

25,0

 

26

Koło Nr 31

Łukasz Blum 

I

24

410

 

26,0

 

27

Koło Nr 31

Jan Łabisz 

I

20

0

 

27,0