Koło Nr 31
Polskiego Związku Wędkarskiego
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy 

Samsieczno 12.09.2015

Samsieczno  12.09.2015

W dniu 12.09.2015r. odbyły się ostatnie z zaplanowanych zawodów wędkarskich naszego Koła. Czwarta edycja zawodów została zorganizowana na jeziorze w miejscowości Samsieczno. 

Spotkaniu przewodniczył Prezes naszego Koła kol. Arkadiusz Linka, który omówił sprawy organizacyjne Koła i zawodów, a także przeprowadził losowanie stanowisk.
Zawody rozpoczęły się o godz. 7.00 i trwały do godziny 13.00
 

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

 

Protokół klasyfikacji indywidualnej

                        Zawodów zorganizowanych przez ZK Nr 31 PZW Bydgoszcz

i rozegranych w dniu 12.09.2015r. na jeziorze w miejscowości Samsieczno.

               

L.p.

Klub P.Z.W.

Nazwisko i Imię

Status
zawodnika

R A Z E M

Zdobyte pkt.

sektor
stanow.

Punktów
[gram]

Zajęte miejsce

1

Koło Nr 31

Wesołek Krzysztof

I

A 24

4 620

1

20

2

Koło Nr 31

Joppek  Henryk

I

A 15

2 670

2

17

3

Koło Nr 31

Wieczór Grzegorz 

I

A 5

2 350

3

14

4

Koło Nr 31

Łabisz  Jan

I

A 1

2 050

4

12

5

Koło Nr 31

Szałkowski Krzysztof

I

A 17

1 970

5

11

6

Koło Nr 31

Wawrzonkowski Grzegorz

I

A 18

1 080

6

10

7

Koło Nr 31

Żak Krzysztof

I

A 9

1 020

7

9

8

Koło Nr 31

Cyranowicz  Jacek

I

A 12

880

8

8

9

Koło Nr 31

Piasecki Tomasz

I

A 21

820

9

7

10

Koło Nr 31

Kabaciński Ireneusz

I

A 16

740

10

6

11

Koło Nr 31

Szczublewski Piotr

I

A 11

670

11

5

12

Koło Nr 31

Blum  Łukasz

I

A 20

520

12

4

13

Koło Nr 31

Makowski Sławomir

I

A 10

420

13

3

14

Koło Nr 31

Olkowski  Karol

I

A 19

400

14

2

15

Koło Nr 31

Linka Arkadiusz

I

A 14

390

15

1

16

Koło Nr 31

Olkowska  Marzena

I

A 8

360

16

0

17

Koło Nr 31

Frąckowiak Jerzy

I

A 2

0

17

0

18

Koło Nr 31

Bednarek Adam

I

A 3

0

18

0

19

Koło Nr 31

Budziłło Zbigniew

I

A 4

0

19

0

20

Koło Nr 31

Walczak  Andrzej

I

A 6

0

20

0

21

Koło Nr 31

Ozdoba Szymon

I

A 7

0

21

0

22

Koło Nr 31

Wieczór Tomasz

I

A 13

0

22

0

23

Koło Nr 31

Milak  Mirosław

I

A 22

0

23

0

24

Koło Nr 31

Pietrowska  Natalia

I

A 23

0

24

0