Polskiego Związku Wędkarskiego
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

Zawody w m. Występ 16.04.2016r.

Zawody w m. Występ 16.04.2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 16 kwietnia 2016r. w miejscowości Występ rozegrane zostały zawody inaugurujące sezon wędkarski 2016. Tradycyjnie jak co roku Patronat nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. Pan Komendant był również fundatorem nagród i pucharów dla naszych zawodników. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy Panu Komendantowi za wsparcie i przychylność.

A oto wyniki zawodów.

W kategorii kobiet 1 miejsce zajęła kol. Natalia Pietrowska z wynikiem 460 pkt  otrzymując tytuł Mistrzyni  Koła

W kategorii juniorów zwyciężył kol. Karol Olkowski  z  wynikiem 860 pkt
drugie miejsce zajął kol. Tomasz  Wieczór  z  wynikiem 740 pkt.
trzecie  miejsce  zają  kol. Piotr  Głowacki  z  wynikiem 450 pkt.

W  kategorii  seniorów  zwyciężył  kol. Krzysztof  Wesołek  z  wynikiem  3810 pkt.  otrzymując  tytuł  Mistrza  Koła
drugie  miejsce zajął  kol.  Piotr  Szczublewski  z  wynikiem  3710 pkt.  tytuł Vicemistrza  Koła
trzecie  miejsce zajął  kol. Szymon  Ozdoba  z  wynikiem  3530 pkt   tytuł  "Wschodzącej  Gwiazdy" Koła :-)

Wszystkim  bardzo serdecznie gratulujemy !