Koło Nr 31
Polskiego Związku Wędkarskiego
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy 

Zawody i wyniki w 2018

Zawody i wyniki w 2018

W dniu 12 maja 2018r. odbyły się zawody koła nr 31 w miejscowości Olek na wodzie "U Józefa". Pogoda dopisała, frekwencja także, co gwarantowało dobrą zabawę. Jak wskazują wyniki poszczególnych zawodników ryb nie brakowało. Łącznie na zawodach złowiliśmy ponad 150 kg ryb, co samo mówi za siebie.


A oto wyniki osiągnięte przez zawodników:

Pierwsze zawody sezonu za nami. Zawody o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji, a zarazem mistrzostwa koła nr 31 rozegrane zostały w miejscowości  Występ k/Nakła w dniu 21.04.2018r.

Pogoda w tym roku dopisała, było ciepło i słonecznie lecz jak co roku wiatr nie pomagał. Mimo tego jako przyłów znalazło się sporo dużych ryb w tym leszcz kol. Tomasza Piaseckiego o wadze niemal 3 kg.

Nagrody i puchary wręczył osobiście Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Marcin Woźniak. Panu Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Bydgoszczy dziękujemy za objęcie jak co roku zawodów patronatem.

Dziękujemy również wszystkim zawodnikom za przybycie, zarządowi za organizację, a w szczególności naszemu prezesowi Arkadiuszowi Lince :)

Tradycyjnie na koniec zawodów była ciepła zupka z wstawką.👨‍🍳

Wyniki przedstawiają się następująco: