Koło Nr 31
Polskiego Związku Wędkarskiego
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy 

Zawody i wyniki w 2019

Zawody i wyniki w 2019r.

 

II  Zawody Koła

Wyniki zawodów nocnych feederowych 29/30.06.19 Olek - łowisko komercyjne "u Józefa"

Pogoda jak i humory znowu dopisały :). W stawie pływało tylko kilka karasi, ale wyciągaliśmy je na zmianę :D - do skutku. Tak, że każdy połowił. Zawody wygrał kolega Mirosław Milak z wynikiem 12 320 pkt. W tym ponad 4kg amur. Zwycięzcy gratulujemy !!!

Poniżej wyniki:

 

 

II  Zawody Koła

Wyniki zawodów Antoniewo 25.05.19

Słońce było, wiatr był, ryby były, walka zacięta również.

Już dziś serdecznie zapraszamy na nocne zawody feederowe w miejscowości Olek 28-29 Czerwca. Zapisy tradycyjnie u prezesa. Prawdopodobnie będzie możliwość zamawiania jedzenia u gospodarza :) - czyli pyszne jedzenie i piwo bezalkoholowe.
I  Zawody Koła 

W dniu 06 kwietnia 2019r. przeprowadzone zostały Zawody o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji, a zarazem mistrzostwa koła nr 31 w miejscowości Występ k/Nakła

Pogoda cudna,z rybami trochę gorzej ... ale nie można mieć wszystkiego. Tym razem nikt się nie kąpał (pozdrawiam kolegę Krzysztofa), no może poza telefonem 😅.

Nagrody wręczył osobiście Komendant Wojewódzki Policji insp. Paweł Spychała. Komendantowi Wojewódzkiemu dziękujemy za objęcie patronatem zawodów.


Dziękujemy również wszystkim zawodnikom za przybycie, zarządowi za organizację (nie wszyscy wiedzą ile czasem to wysiłku).

Tradycyjnie na koniec zawodów była ciepła zupka z wstawką.👨‍🍳

Mistrzem koła został Krzysztof Wesołek dzięki tajnej recepturze zanęty z kurkumą 🤪. Jako ciekawostkę podam że w pierwszej piątce znaleźli się zawodnicy z stanowisk skrajnych 1,2,21,22.

Wyniki przedstawiają się następująco: